2019-20 Avrupa Ligi Fikstür Puan Durumu

2019-20 Avrupa Ligi Fikstür-Puan Durumu

 

GRUP ETABI

EL

               
     A. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Sevilla 6 5 0 1 14 3 15
    2. APOEL 6 3 1 2 10 8 10
    3. Qarabağ 6 1 2 3 8 11 5
    4. Dudelange 6 1 1 4 8 18 4
                     
  APOEL 3-4 Dudelange              
  Qarabağ 0-3 Sevilla              
  Sevilla 1-0 APOEL              
  Dudelange 1-4 Qarabağ              
  Qarabağ 2-2 APOEL              
  Sevilla 3-0 Dudelange              
  APOEL 2-5 Qarabağ              
  Dudelange 2-1 Sevilla              
  Dudelange 0-2 APOEL              
  Sevilla 2-0 Qarabağ              
  APOEL 1-0 Sevilla              
  Qarabağ 1-1 Dudelange              
                     
     B. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Malmö 6 3 2 1 8 6 11
    2. Kopenhag 6 2 3 1 5 4 9
    3. D.Kiev 6 1 4 1 7 7 7
    4. Lugano 6 0 3 3 2 5 3
                     
  Kopenhag 1-0 Lugano              
  D.Kiev 1-0 Malmö              
  Malmö 1-1 Kopenhag              
  Lugano 0-0 D.Kiev              
  D.Kiev 1-1 Kopenhag              
  Malmö 2-1 Lugano              
  Kopenhag 1-1 D.Kiev              
  Lugano 0-0 Malmö              
  Lugano 0-1 Kopenhag              
  Malmö 4-3 D.Kiev              
  Kopenhag 0-1 Malmö              
  D.Kiev 1-1 Lugano              
                     
     C. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Basel 6 4 1 1 12 4 13
    2. Getafe 6 4 0 2 8 4 12
    3. Krasnodar 6 3 0 3 7 11 9
    4. Trabzonspor 6 0 1 5 4 11 1
                     
  Basel 5-0 Krasnodar              
  Getafe 1-0 Trabzonspor              
  Trabzonspor 2-2 Basel              
  Krasnodar 1-2 Getafe              
  Getafe 0-1 Basel              
  Trabzonspor 0-2 Krasnodar              
  Basel 2-1 Getafe              
  Krasnodar 3-1 Trabzonspor              
  Krasnodar 1-0 Basel              
  Trabzonspor 0-1 Getafe              
  Basel 2-0 Trabzonspor              
  Getafe 3-0 Krasnodar              
                     
     D. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. LASK Linz 6 4 1 1 11 4 13
    2. Sporting 6 4 0 2 11 7 12
    3. PSV 6 2 2 2 9 12 8
    4. Rosenborg 6 0 1 5 3 11 1
                     
  LASK Linz 1-0 Rosenborg              
  PSV 3-2 Sporting              
  Sporting 2-1 LASK Linz              
  Rosenborg 1-4 PSV              
  PSV 0-0 LASK Linz              
  Sporting 1-0 Rosenborg              
  LASK Linz 4-1 PSV              
  Rosenborg 0-2 Sporting              
  Rosenborg 1-2 LASK Linz              
  Sporting 4-0 PSV              
  LASK Linz 3-0 Sporting              
  PSV 1-1 Rosenborg              
                     
     E. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Celtic 6 4 1 1 10 6 13
    2. Cluj 6 4 0 2 6 4 12
    3. Lazio 6 2 0 4 6 9 6
    4. Rennes 6 1 1 4 5 8 4
                     
  Cluj 2-1 Lazio              
  Rennes 1-1 Celtic              
  Celtic 2-0 Cluj              
  Lazio 2-1 Rennes              
  Rennes 0-1 Cluj              
  Celtic 2-1 Lazio              
  Cluj 1-0 Rennes              
  Lazio 1-2 Celtic              
  Lazio 1-0 Cluj              
  Celtic 3-1 Rennes              
  Cluj 2-0 Celtic              
  Rennes 2-0 Lazio              
                     
     F. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Arsenal 6 3 2 1 14 7 11
    2. Frankfurt 6 3 0 3 8 10 9
    3. S.Liege 6 2 2 2 8 10 8
    4. Guimaraes 6 1 2 3 7 10 5
                     
  S.Liege 2-0 Guimaraes              
  Frankfurt 0-3 Arsenal              
  Guimaraes 0-1 Frankfurt              
  Arsenal 4-0 S.Liege              
  Frankfurt 2-1 S.Liege              
  Arsenal 3-2 Guimaraes              
  Guimaraes 1-1 Arsenal              
  S.Liege 2-1 Frankfurt              
  Guimaraes 1-1 S.Liege              
  Arsenal 1-2 Frankfurt              
  S.Liege 2-2 Arsenal              
  Frankfurt 2-3 Guimaraes              
                     
     G. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Porto 6 3 1 2 8 9 10
    2. Rangers 6 2 3 1 8 6 9
    3. Young Boys 6 2 2 2 8 7 8
    4. Feyenoord 6 1 2 3 7 9 5
                     
  Rangers 1-0 Feyenoord              
  Porto 2-1 Young Boys              
  Young Boys 2-1 Rangers              
  Feyenoord 2-0 Porto              
  Porto 1-1 Rangers              
  Young Boys 2-0 Feyenoord              
  Rangers 2-0 Porto              
  Feyenoord 1-1 Young Boys              
  Feyenoord 2-2 Rangers              
  Young Boys 1-2 Porto              
  Rangers 1-1 Young Boys              
  Porto 3-2 Feyenoord              
                     
     H. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Espanyol 6 3 2 1 12 4 11
    2. Ludogorets 6 2 2 2 10 10 8
    3. Ferencvaros 6 1 4 1 5 7 7
    4. CSKA Mos. 6 1 2 3 3 9 5
                     
  Espanyol 1-1 Ferencvaros              
  Ludogorets 5-1 CSKA Mos.              
  CSKA Mos. 0-2 Espanyol              
  Ferencvaros 0-3 Ludogorets              
  Ludogorets 0-1 Espanyol              
  CSKA Mos. 0-1 Ferencvaros              
  Espanyol 6-0 Ludogorets              
  Ferencvaros 0-0 CSKA Mos.              
  Ferencvaros 2-2 Espanyol              
  CSKA Mos. 1-1 Ludogorets              
  Espanyol 0-1 CSKA Mos.              
  Ludogorets 1-1 Ferencvaros              
                     
     I. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Gent 6 3 3 0 11 7 12
    2. Wolfsburg 6 3 2 1 9 7 11
    3. St. Etienne 6 0 4 2 6 8 4
    4. Oleksandriya 6 0 3 3 6 10 3
                     
  Wolfsburg 3-1 Oleksandriya              
  Gent 3-2 St. Etienne              
  St. Etienne 1-1 Wolfsburg              
  Oleksandriya 1-1 Gent              
  Gent 2-2 Wolfsburg              
  St. Etienne 1-1 Oleksandriya              
  Wolfsburg 1-3 Gent              
  Oleksandriya 2-2 St. Etienne              
  Oleksandriya 0-1 Wolfsburg              
  St. Etienne 0-0 Gent              
  Wolfsburg 1-0 St. Etienne              
  Gent 2-1 Oleksandriya              
                     
     J. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Başakşehir 6 3 1 2 7 9 10
    2. Roma 6 2 3 1 12 6 9
    3. M’Gladbch 6 2 2 2 6 9 8
    4. Wolfsberger 6 1 2 3 7 8 5
                     
  M’Gladbach 4-0 Wolfsberger              
  Roma 4-0 Başakşehir              
  Başakşehir 1-1 M’Gladbach              
  Wolfsberger 1-1 Roma              
  Roma 1-1 M’Gladbach              
  Başakşehir 1-0 Wolfsberger              
  M’Gladbach 2-1 Roma              
  Wolfsberger 0-3 Başakşehir              
  Wolfsberger 0-1 M’Gladbach              
  Başakşehir 0-3 Roma              
  M’Gladbach 1-2 Başakşehir              
  Roma 2-2 Wolfsberger              
                     
     K. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. Braga 6 4 2 0 15 9 14
    2. Wolves 6 4 1 1 11 5 13
    3. Bratislava 6 1 1 4 10 13 4
    4. Beşiktaş 6 1 0 5 6 15 3
                     
  Wolves 0-1 Braga              
  Bratislava 4-2 Beşiktaş              
  Beşiktaş 0-1 Wolves              
  Braga 2-2 Bratislava              
  Bratislava 1-2 Wolves              
  Beşiktaş 1-2 Braga              
  Wolves 1-0 Bratislava              
  Braga 3-1 Beşiktaş              
  Braga 3-3 Wolves              
  Beşiktaş 2-1 Bratislava              
  Wolves 4-0 Beşiktaş              
  Bratislava 2-4 Braga              
                     
     L. Grubu              
      Takım O G B M A Y P
    1. M.United 6 4 1 1 10 2 13
    2. AZ Alkmaar 6 2 3 1 15 8 9
    3. Partizan 6 2 2 2 10 10 8
    4. Astana 6 1 0 5 4 19 3
                     
  M.United 1-0 Astana              
  Partizan 2-2 AZ Alkmaar              
  Astana 1-2 Partizan              
  AZ Alkmaar 0-0 M.United              
  Partizan 0-1 M.United              
  AZ Alkmaar 6-0 Astana              
  Astana 0-5 AZ Alkmaar              
  M.United 3-0 Partizan              
  Astana 2-1 M.United              
  AZ Alkmaar 2-2 Partizan              
  M.United 4-0 AZ Alkmaar              
  Partizan 4-1 Astana              
                     
 

SON 32 TURU

EL

  1.Maç 2.Maç  
  Wolves   Espanyol 4-0 2-3  
  Sporting   Başakşehir 3-1 1-4(u)  
  Getafe   Ajax 2-0 1-2  
  Leverkusen   Porto 2-1 3-1  
  Kopenhag   Celtic 1-1 3-1  
  APOEL   Basel 0-3 0-1  
  Cluj   Sevilla 1-1 0-0  
  Olympiacos   Arsenal 0-1 2-1(u)  
  AZ Alkmaar   LASK Linz 1-1 0-2  
  C.Brugge   M.United 1-1 0-5  
  Ludogorets   İnter 0-2 1-2  
  Frankfurt   Salzburg 4-1 2-2  
  S.Donetsk   Benfica 2-1 3-3  
  Wolfsburg   Malmö 2-1 3-0  
  Roma   Gent 1-0 1-1  
  Rangers   Braga 3-2 1-0  
 

SON 16 TURU

EL

  1.Maç 2.Maç  
  Başakşehir   Kopenhag 1-0    
  Olympiacos   Wolves 1-1    
  Rangers   Leverkusen 1-3    
  Wolfsburg   S.Donetsk 1-2    
  İnter   Getafe      
  Sevilla   Roma      
  Frankfurt   Basel 0-3    
  LASK Linz   M.United 0-5    

2019-20 Avrupa Ligi Fikstür-Puan Durumu

Gol Krallığı
  Gol
Diogo Jota 6
Bruno Fernandes 6
Daichi Kamada 6
Alfredo Morelos 6
Andraz Sporar 6
Edin Vişça 6

İLGİLİ DİĞER BAŞLIKLAR

Avrupa Ligi Şampiyonları

Avrupa Ligi’nde hangi takımlar şampiyon oldu? En çok şampiyon olan takımlar hangisi? Ayrıntılar aşağıdaki başlıkta:

Avrupa Ligi Şampiyonları

 

Kaynak uefa.com

Start the Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*